Kto sme?

Sme obchodno - výrobná spoločnosť zameraná na výrobu a dodávku stolov, stoličiek a doplnkov pre hotely, reštaurácie, kaviarne a spoločenské priestory. Od roku 2005 sídlime v Hurbanove, kde je umiestnená naša vzorková predajňa,výroba, kancelárie a expedičný sklad. Ponúkame široký sortiment kvalitných produktov, ako sú stolové nohy a stolové dosky, drevené, plastové stoličky, záhradný a reštauračný nábytok a tanečný parket. Rok 2014 bol pre našu spoločnosť veľmi významným, lebo sme sa rozhodli investovať do zriadenia výroby čalúneného nábytku. Výrobu zabezpečujeme skúsený­mi a kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnou praxou.

Aké máme zásady?

Fungujeme na princípe individuálneho prístupu k zákazníkovi. Neustále dbáme na dizajnovú stránku produktov, ale rovnako sa sústreďujeme na úžitkové vlastnosti ako je pevnosť, pohodlnosť a odolnosť použitých materiálov. Kladieme veľký dôraz na to, aby všetky produkty poskytovali komfort a slobodu, aby využívali danú plochu v plnom rozsahu a vytvárali tak priestory, ktoré spĺňajú vysoké funkčné a estetické kritéria. Pre dodržanie čo najkratších dodacích termínov, máme množstvo položiek k dispozícií v našom sklade.


Aký je náš cieľ?

Našim hlavným cieľom je prostredníctvom produktov a služieb splniť požiadavky zákazníka aj v náročných podmienkach každodennej záťaže. Snažíme sa poskytovať také produkty, pri ktorých zákazníci ocenia pohodlie, tvar, farebnosť a taktiež tradičný, rokmi overený a obľúbený sortiment. Pravidelnými návštevami na svetových veľtrhoch zameraných na gastronómiu a nábytok chceme zabezpečiť neustále napredovanie spoločnosti a rozširovanie našej ponuky. Spokojní zákazníci sú najväčším zadosťučinením nášho každodenného úsilia.