Stoličky a kreslá  Nachádza sa tu 1 produkt.

Podkategórie

 • Čalúnené stoličky
 • Čalúnené kreslá
 • Drevené stoličky

  SEDENIE DO HOTELOV A REŠTAURÁCIÍ / REŠTAURAČNÉ STOLIČKY / HOTELOVÉ STOLIČKY Drevené stoličky v našej ponuke sú vhodné do interiéru hotelov, reštaurácií, kaviarní, barov a pubov. Takmer pri každom modely je možnosť prevedenia podľa Vášho výberu. Používa sa bukové alebo dubové drevo. Široký výber látok, kože, ekokože alebo koženky dá originálny vzhľad stoličke a zladí sa tak s interiérom Vášho priestoru. V podkategórii tejto sekcie nájdete kompletný vzorkovník dreva, látok a kože.

 • Plastové stoličky

  KAVIARENSKÉ STOLIČKY / KAVIARENSKÝ NÁBYTOK / ZARIADENIE PRE KAVIARNE / DESIGN STOLIČKY Plastové stoličky ponúkajú moderný vzhľad rôznych tvarov, v rôznych farebných prevedeniach. Sú ideálne na využitie v exteriéroch a v interiéroch reštauračných a kaviarenských zariadeniach. Sedáky a opierky sú napustené polypropylénom s pridaním skleného vlákna. Takmer všetky plastové stoličky sú stohovateľné.

 • Exteriérové stoličky

  ZÁHRADNÉ STOLIČKY / RATANOVÉ STOLIČKY / EXTERIÉROVÝ NÁBYTOK / ZÁHRADNÝ NÁBYTOK / KAVIARENSKÉ STOLIČKY / ZARIADENIE PRE KAVIARNE V tejto kategórii nájdete exteriérové hliníkové stoličky do hotelov, reštaurácií a kaviarní. Tento reštauračný a kaviarenský nábytok je ideálny na vonkajšie použitie. Záhradné stoličky sú vyhotovené z plastu s imitáciou dreva a umelého ratanu, ktoré sú UV odolné a taktiež odolné voči poveternostným podmienkam, takže ich môžete nechať vonku počas celého roka. Všetky stoličky do reštaurácií sú stohovateľné a nezaberajú tak veľa skladovacieho miesta.

 • Banketové stoličky

  BANKETOVÉ STOLIČKY / HOTELOVÉ STOLIČKY / HOTELOVÝ NÁBYTOK Banketové stoličky sú ideálne na použitie do konferenčných priestorov, kongresových sál a spoločenských miestností. Rám stoličiek je vyhotovený z hliníkového alebo oceľového profilu. Sedák a opierka stoličky je vyrobená z nehorľavého molitanu, s vysokou hustotou, ktorá zabezpečuje pružnosť, pevnosť a stály tvar sedáku a opierky. Taktiež poťah stoličky je vyrobený z nehorľavej látky. Stoličky sú k dispozícií vo viacerých farebných prevedeniach. Všetky banketové stoličky do hotelov sú stohovateľné.

 • Kovové stoličky

  KOVOVÉ STOLIČKY / KAVIARENSKÉ STOLIČKY / CHRÓMOVÉ STOLIČKY / STOLIČKY DO CUKRÁRNE

 • Barové stoličky
 • Taburetky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky