Stoly  79 produkty

Podkategórie

  • Stolové nohy

    REŠTAURAČNÉ STOLY / CENTRÁLNE NOHY / CENTRÁLNE PODNOŽE / STOLOVÉ NOHY / STOLY Stolové nohy sú zhotovené z masívnej liatiny, hliníku, antikoru z ocele alebo sú pochromované. Pri výbere konkrétnej podnože je potrebné zvážiť, či sa bude stôl používať v exteriéry, alebo iba v interiéry, respektíve či budete stôl pravidelne prenášať alebo nie. Do exteriéru sú najvhodnejšie hliníkové, prípadne liatinové stolové nohy. Na základe veľkosti stolovej dosky si vyberte vhodný typ podnože. Ponúkame aj úpravu výšky podnoží a farbenie práškovou farbou podľa presnej špecifikácie.

  • Stolové dosky

    STOLY / REŠTAURAČNÉ STOLY V našej ponuke nájdete stolové dosky Topalit a Werzalit, ktoré sú ideálnou voľbou pre reštaurácie, hotely, bary a fast foody. Stolové dosky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu s vysokou hustotou, ktorý zabezpečuje najvyšší štandard pevnosti a absolútnu odolnosť voči poveternostným a mechanickým poškodeniam, sú vhodné do exteriéru a interiéru. V ponuke máme rôzne rozmery a veľký výber motívov stolových dosiek.

  • Banketové stoly

    STOLY / HOTELOVÝ NÁBYTOK Banketové stoly sú ideálne na použitie do kongresových sál, konferenčných priestorov a spoločenských miestností. Všetky banketové stoly v našej ponuke majú sklopnú oceľovú konštrukciu, vrch môže byť vyhotovený z plastu alebo z drevotriesky. Na výber máte rôzne tvary stolov, ktoré je možné spájať a tak poukladať stoly do rôznych tvarov, napríklad: okruhlého tvaru alebo do tvaru U. Banketové stoly po ich zložení sú stohovateľné.

na stranu
Zobraziť 25 - 36 z 79 položiek
Zobraziť 25 - 36 z 79 položiek